historie novinek

Expedice stromů v listopadu

V druhé polovině listopadu a začátkem prosince je ideální doba pro expedici listnatých stromů. V tuto dobu je ideální doba na expedici a výsadbu dřevin, které dlouho ukončují vegetaci (např. Pyrus, Quercus,...). V druhé polovině podzimní sezony jsou i tyto dřeviny již optimálně vyzrálé a je u nich větší jistota zdárného přezimování.

Přejeme všem kolegům zdárné dotažení podzimní sezony.

Rezervační dny ve Smržicích 2017

Rezervační dny ve Smržicích

Vážení kolegové,
dovolujeme si Vás pozvat na Rezevační dny ve Smržicích pořádané na naší moravské pobočce ve dnech od 30.8.2017 do 6.9.2017 od 8:00 do 15:00.

V tyto dny si můžete rezervovat a vybírat:

Podzim v Obříství 2017

Podzim v Obříství 2016

Vážení kolegové,
rádi bychom Vás upozornili, že na stránkách našeho e-shopu bude probíhat od 25.8.2017 do 6.9.2017 každoroční akce pro zahradnická centra "Podzim v Obříství." Speciální nabídka z naší vlastní produkce bude obsahovat množství rostlin vybraných pro podzimní prodej a bude doplněna i zajímavými druhy a kultivary dovezenými ze zahraničních školek a to vše za výhodných cenových a platebních podmínek.

Airpoty-2017

Vážení kolegové,

i v létě můžete sázet stromy a zajistit si tak náskok pro podzimní sezonu. Letos máme stromy pěstovány ve vylepšených ARBO TAŠKÁCH. Na taškách jsou navíc vyrobeny provzdušňovací otvory, které pozitivně ovlivňují růst a větvení kořenů. Stromy si lze objednat, nebo přímo vybrat a odvézt se záhonů, na obchodním středisku v Obříství i ve Smržicích.

Přejeme Vám úspěšné léto!

Český lídr

Děkujeme všem našim zákazníkům a dodavatelům!

Landscape festival Plzeň 2017

Vážení kolegové, přátelé zeleně a kultivovaného veřejného prostoru,
zveme Vás tentokrát do Plzně. Pořadatelé připravili od května až do října 2017 celou řadu zajímavých akcí - výstav, přednášek, workshopů.

Jarní expedice


Jarní expedice dřevin běží naplno.

Využijte výborného počasí k dobývání stromů.

Jarní sezona běží naplno. V těchto dnech vrcholí závozy našich rostlin do zahradních center v celé ČR, na Slovensku, v Polsku, Rakousku a Německu. První kamiony solitérních jehličnanů ze Smržické produkce již odjely ke kolegům do Holandska a Ruska.

Trendy 2017 jsou za námi

Ohlédnutí za "Trendy 2017"

Ve dnech 10.1. a 11.1.2017 proběhla tradiční kontraktační výstava pro zahradní centra "Evropa v Obříství 2017". Následující den, 12.1.2017, pak navázala odborná akce "Trendy 2017". Obě akce se těšily vysokému zájmu kolegů z oboru. Děkujeme Všem kolegům za návštěvu a přikládáme několik fotografií jako ohlédnutí za akcemi. Rovněž si můžete prohlédnout některé z přednášek, které zazněly na letošních Trendech.

EvO2017


eshop najdete na adrese

eshop.arboeko.com

Trendy2017


TRENDY 2017

JE NÁM LÍTO, ALE KAPACITA AKCE JE JIŽ PLNĚ OBSAZENA. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

AKCE JE URČENA PRO ODBORNÍKY Z OBORU (úředníky městské zeleně, pracovníky AOPK, zahradní architekty, realizátory, zástupce developerských firem)

Stránky